28.08.2020

Nejvyšší pracovní výška v přívěsech

Naše mateřská společnost je výrobcem přívěsných plošin DENKA LIFT s tradicí od roku 1973. Připravili jsme produktové video pracovní plošiny DL30 s pracovní výškou 30 m.

Přívěsná pracovní plošina DENKA LIFT model DL30 je určena pro provádění oprav a revizí technických zařízení, elektrických rozvodů, pro čištění, opravy a nátěry zařízení a budov ve stavebnictví, prořež stromů i pro většinu ostatních výškových prací. Díky tichému a bez emisnímu pohonu z baterií je pracovní plošina vhodná i k práci v interiéru. Jedná se o univerzální stroj s pracovní výškou až 30 m.

Naše mateřská společnost ROTHLEHNER pracovní plošiny je výrobcem plošin značky DENKA LIFT od roku 2013, kdy došlo k akvizici a přenesení výroby z Dánska na dvě výrobní místa v Německu. Roční produkce se nyní pohybuje na úrovni přes 100 ks této techniky a stroje dodáváme po celém světě, především však v regionu střední Evropy.
Plošiny vyrábíme ve vysoké kvalitě a nadstandardním provedení. Velkou výhodou zákazníka je i dostupnost originálních náhradních dílů, skvělé technické poradenství a možnost aplikovat technické úpravy na míru.

Připravili jsme produktové video pracovní plošiny DENKA LIFT DL30, které ukazuje ovládání, funkce a speciální výbavu tohoto stroje.

Plošiny je kdykoliv možné bezplatně předvést případně otestovat na naší centrále v Horních Počernicích.
V případě jakéhokoliv dotazu, kontaktujte naše obchodní zástupce nebo použijte formulář umístěný pod videem pro odeslání dotazu.

Napište námNAPIŠTE NÁM...

Rádi odpovíme na dotaz nebo zašleme cenovou nabídku
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů