Pronájem a půjčovna plošin

Pro přímý dotaz k pronájmu volejte: Rent Call

602 687 547
pronajem@rothlehner.cz

Nabízíme plošiny z vlastního pronájemního parku v bezvadném technickém stavu. Plošiny rádi zavezeme, proškolíme na místě vaše pracovníky. Jsme připraveni na běžné zakázky i speciální projekty.

Pokud potřebujete poradit s výběrem vhodné plošiny k pronájmu, kontaktujte prosím našeho dispečera nebo využijte odpovědní formulář.Autoplošiny

Nabízíme Vám k pronájmu spolehlivé a snadno ovladatelné plošiny GSR. Naše firma je výhradním dovozcem těchto zařízení. Autoplošiny jsou vhodné pro všechny venkovní práce, opravy fasád, veřejného osvětlení a údržbu zeleně. Naše plošiny jsou vhodné pro řidičské oprávnění B. Rádi plošiny zapůjčíme i bez obsluhy.

od 8 do 50m
řidické oprávnění B,C
Seznam plošin
Nůžkové

Nůžkové plošiny využijete jak pro práci v interiéru, tak v terénu. Elektrické plošiny s nešpinícími pneumatikami jsou vhodné pro vnitřní činnosti. Velké plošiny s dieselovými motory zvládnou i náročné venkovní podmínky.

Do hal
Pro stavbu
vysoká stabilita a nosnost
Seznam plošin
Kloubové

Kloubové plošiny se skvěle hodí tam, kde potřebujete velký stranový dosah. Máme v nabídce modely pro vnitřní i venkovní práce. V nabídce jsou i plošiny s kombinovaným pohonem.

Seznam plošin
Sloupové

Samohybné sloupové plošiny využijete při údržbě výrobních provozů nebo skladů. Plošiny řady STAR mají stranový dosah při zachování malé průjezdní šířky.

Seznam plošin
Přívěsné

Přívěsné plošiny jsou vhodné pro všechny dokončovací a opravné práce na velkých stavbách, ale i na rodinných domech. Jejich předností jsou kompaktní rozměry. Plošiny dopravíte i za osobním autem.

Seznam plošin
Pásové

V nabídce máme nůžkové a kloubové plošiny na pásovém podvozku. Výhodou je rozložení hmotnosti stroje na větší plochu. Využijete je při práci na méně únosných nebo citlivých podlahách.

Seznam plošin
Manipulátory

Teleskopické manipulátory v naší nabídce zvednou náklad 4t až do výšky 17 m. Stroje půjčujeme s obsluhou nebo bez obsluhy.

Seznam plošin

 

Nezapomínejte na bezpečnost práce při nasazení plošin!

  • Vyškolíme vaše pracovníky. Každý, kdo obsluhuje plošinu, musí mít platné oprávnění.
  • Doporučíme Vám osobní ochranné prostředky.
  • Dodáme všechny potřebné doklady k provozu plošiny.
  • Poradíme, jak zajistit bezpečný provoz a údržbu plošiny. Vyhněte se zbytečným škodám na majetku a zdraví.

Nabízíme Vám zvýhodněné sazby pro školení obsluhovatelů, zapůjčení doplňků, poradenství a další.
Více informací zde.

Napište námNAPIŠTE NÁM...

Rádi odpovíme na dotaz nebo zašleme cenovou nabídku
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů